Canisterapie u vás doma

Canisterapie je známou psychologickou pomocí prostřednictvím pejsků například starým lidem nebo dětem. Všichni víme, co canisterapie znamená. Má svůj obrovský význam pro nastolení psychické rovnováhy, zlepšuje motoriku a má spoustu dalších příznivých účinků i na celou rodinu, kde pejsek přebývá.

Vy můžete také zažít takovou malou canisterapii, když si pořídíte psíka do rodiny a nemusí být jen k dětem. Protože, když se v rodině objeví malé štěňátko, jsou z něho všichni jaksi vedle. Obzvláště děti se o něho přetahují a chtějí ho chovat jako miminko, tatínek ho rád chodí venčit, protože si jeho osoby okamžitě začínají všímat jiné chovatelky psů a dávají se s ním do řeči.

akita štěňátko

A když máte malého medvídka, můžete si být jisti, že vyvoláte vzruch, kamkoliv se s ním podějete. Akita inu je totiž psík čisté japonské rasy, který svým vzhledem, obzvláště jako štěňátko, vyvolává zdání, že se jedná o malého medvídka. Samozřejmě jen v přeneseném slova smyslu. Ale že je kouzelný, to mi dají za pravdu všichni majitelé Akity Inu, kteří ho již mají doma a s láskou se o něho starají.

Pokud si chcete být jisti, že kupujete pravou čistokrevnou rasu, pak vám z celého srdce (a nejen psího) doporučujeme Akita inu na prodej Kenichal.com chovatelskou stanici Ken\’Ichi.

Tam narazíte na skutečné profesionály, kteří provozují chov vzácného a čistokrevného plemene pravé japonské rasy. Chovatelská stanice vám zaručí chov naprosto zdatného a zdravého jedince. Samozřejmostí je Akiho rodokmen, který je zaregistrován v dalekém Japonsku.

akita pes

Jedná se skutečně o špičkové plemeno a dokladem toho, že je o Akitu velký zájem je to, že na štěňátko se „stojí fronta“! Je třeba se zapsat do registru a vyčkat, až bude příhodný vrh k dispozici. V současné době jsou malí medvídkové už rozebráni a užívají si slastného života u nových majitelů.

Neváhejte a rozhodujte se rychle, třeba ten váš medvídek už je na cestě k vám a k vašim dětem, tak rozevřete svou náruč a zarezervujte si svého budoucího šampiona již dnes.