Chladič na Audi

Máte rádi auta? Pokud ano, tak jistě budete znát taky jejich techniku. Já abych se přiznala, tak se vůbec nevyznám v technických věcech a pokud by mi někdo řekl, ať třeba vyměním kolo u auta, tak by se mi to vůbec nepovedlo. A já tohle vůbec neumím. I když jsem se v autoškole tohle učila, tak jsem to nikdy nezapamatovala. Ale když to tak na druhou stranu vezmu, tak k čemu mi to bude dobré? Protože já mám tak skvělou pojistku na autě, že kdyby se mi něco stalo s autem, tak zavolám pojistnou službu a myslím si, že to všechno vyřeší za mě. Tak nechápu, proč bych se měla učit některou technickou stránku o autech, když to vůbec nepotřebuji.

Základní výbava dílny.

Já mám opravdu jiné důležitější záležitosti. Zatímco můj přítel například je pravý opak než já. To on má auto myčku a taky je automechanik. Práce s auty ho hodně baví. Taky si pamatuji, když moje sestra potřebovala některých chladič výfukových plynů na auto Audi. Moje sestra má strašně moc ráda auta Audi. Je jejich fanynka. A proto když potřebovala chladič výfukových plynů na své auto, tak je jasné, že zamířila prvně ke mně. A já jsem se přítele zeptala, jestli nemá chladič výfukových plynů. Přítel mi řekl, že to samozřejmě má, že prý není žádný troškař. Ulevilo se mi.

Veterání jsou kapitola sama o sobě.

Protože sestra řekla, že to opravdu nikde nemůže sehnat, tak by se divila, že by to měl můj přítel. A hurá. Sestra byla velmi překvapená! Konečně jsme to měli a všechno se vyřešilo. Taky sestra se konečně raduje, že má nový chladič a přítel je taky nadšený, že má ve svém shopu, to, co zrovna je potřeba. Víte, když se náhodou stane, že přítel něco nemá, tak je z toho velmi nešťastný, což nechápu. Vždyť nikdo není dokonalý a je jasné, že člověk ve svém obchodě nemůže mít všechno. Takže nějaký chladič na Audi 03/131512ah je u něj v shopu naprosto zásadní. Myslím si, že dokonalost je u něj na prvním místě.