Dokonalý úsměv

Dokonalý úsměv je o tom, jak moc si věříte, jak věříte svým zubům a pokud je nemáte úplně podle vašich představ, tak se asi moc usmívat nebudete, protože se budete za své zuby stydět, a to my moc dobře chápeme, ale nemějte obavy, všechno má svoje správné řešení. Nejlepší služby https://petrortho.cz/ máte u nás. Děti si u nás také mohou vybrat. Většinou volí nějaké barevné gumičky, protože se jim barvičky líbí. Větší lidé, dospělí, jistě chtějí spíše rovnítka chovat, tak by mohli využít varianty třeba takové, že si vyberete neviditelnou volbu. Tohle bude pro vás osvobozující řešení.

úsměv

Díky takové skvělé možnosti od nás už se zbavíte všech handicapů a nebudete se bát usmát se. Spolupráce se specialisty bude opravdu užitečná, jelikož my toho máme hodně, co bychom vám nabídli. Čelistní chirurgie s námi také spolupracuje, takže se můžeme navzájem doplnit a vybrat si. Vyberte si nabízené služby z našeho katalogu, ceníku a tak. Všechno najdete na webových stránkách. V případě dotazů nás určitě kontaktujte.

zubní rail

Invisalign

Už jste někdy dříve slyšeli o téhle neskutečné metodě, kdy vlastně nikdo nemůže zákonitě poznat, jestli máte rovnátka nebo ne. Je to opravdu k zamyšlení, a pokud jste starší a myslíte si, že rovnátka jsou jenom pro děti a mladé lidi v pubertě, tak se toho nebojte a pojďte do toho. Je jedno, jestli vám je třicet, čtyřicet nebo padesát. Narovnat zuby si můžete v jakémkoliv věku, pokud vám to váš zdravotní stav dovolí samozřejmě. Uvidíte, jak se vám váš život zlepší směrem k lepšímu, to je jasné. Je to možnost volby, ale vy si můžete zvolit správně. U této metody se vyrobí několik fólií, které se budou poté měnit, aby byly zuby potom narovnané. Každá jednotlivá folie má tvar tak, aby se co nejvíce přizpůsobila konečnému tvaru zubů. Jednoznačně tohle jsou metody, které dokážou změnit životy k lepšímu.