Krása je, zazářit na pláži dokonale opálená

Každá žena chce být přirozeně krásná. Na tom není nic divného, to jistě nikoho nepřekvapí. Ovšem mnohé muže by třeba mohlo překvapit to, kolik to dá práce vypadat dokonale anebo alespoň tak, aby se za to žena nemusela před nikým stydět.
dívka na písku.jpg

Pokud jde o zimní měsíce, tak v té době to ještě jde. Stačí pár chytrých triků a dobře zvolené kousky oděvu, pod které se dá ledacos skrýt. Takže ten, kdo umí dobře čarovat s obsahem svého šatníku, a především ten, kdo si umí v obchodech dobře vybrat, má vyhráno. A ten kousek kůže, který ze zimních svršků kouká, se dá snadno domalovat s pomocí make-upu.

Ovšem mnohem složitější situace nastává v létě. To zpravidla dochází k situacím, kdy už jen tak snadno své nedostatky neschováte. Prakticky už není pod čím je schovávat. V letních vedrech omezujeme své oblečení jen na nejnutnější minimum, které skrývá jen to nejnutnější, co je potřeba nechat schované. Každý na vás tak snadno uvidí, jak se snažíte pracovat na své figuře anebo jaké tělesné nedostatky vám příroda nadělila.

Takže není divu, že právě na léto se všechny ženy chystají obzvlášť pečlivě a dělají, co mohou, aby v tomto sluncem prohřátém a prozářeném období také co nejvíce zazářily – vždyť si jejich tělo v této době bude prohlížet úplně každý.
otevřené solárko.jpg

A jedna z věcí, po které snad žádná žena netouží, je, aby v době, kdy všichni chodí krásně opálení a zlatavě bronzoví, svítila její tvarohová bílá pokožka široko daleko. Na jednu stranu je pravda, že někdy musí přijít den, kdy se půjdete poprvé opálit k vodě a je jasné, že tam přijdete se sluncem nedotčenou bílou pokožkou. Na druhou stranu razit mezi všemi ostatními s tvarohově bílým odstínem není nic příjemného. Tím spíše, pokud patříte k lidem, kteří se opalují dlouho a pomalu. V tom případě je lepší myslet na podobné situace dopředu a s předstihem se vypravit do solária v Brně, abyste si pořídili solidní hnědý základ.