Pusťte se do hubnutí za pomoci bylinek

Diety to není nic pro vás, ale trápí vás nadváha nebo si chcete urychlit metabolismus a spalování tuků? Že jste neměli ani ponětí o tom, že i bez držení diet a bez toho, abyste se vzdali oblíbených jídel, můžete zhubnout? Zařaďte do vašeho jídelníčku pravidelné bylinky, po kterých se hubne a máte vystaráno .
zdravá večeře.jpg
Kila budou mizet jako mávnutím kouzelného proutku. Hubnout vám pomohou nejen výše uvedené bylinky, kterými je například česnek, kopřivy, ženšen nebo máta. Pomocí některých dalších potravin také můžete zrychlit váš metabolismus a nastartovat tak spalování tuků. A jaké potraviny vám pomohou spálit tuky a zrychlit metabolismus?
skákání na pláži.jpg
Mezi tyto zázračné potraviny, které zrychlí váš metabolismus patří například:
o Zelený čaj – obsahuje spoustu antioxidantů, které zrychlí spalování tuků a zároveň vám tento nápoj také dodá potřebnou energii
o Ocet –snižuje hladinu cukru v krvi a zabraňuje tak tvoření tukových zásob
o Kofein –zrychluje metabolismus
o Vláknina v různé podobě –ať už v ovoci, luštěninách nebo speciální potravinový doplněk v podobě rozpustné či nerozpustné vlákniny – pročistí vaše střeva a také vás zasytí na delší dobu, takže vás tolik nepřepadávají chutě na sladké
o Losos – zastavuje růst nových tukových buněk
o Zázvor –nastartuje spalování vašich tuků
Tyto potraviny, které vám pomohou zhubnout jsou skvělé také díky svému všestrannému využití v kuchyni. Můžete je snadno zahrnout do různých jídel nebo si jimi ozvláštnit vaše oblíbené recepty.
Díky pravidelné konzumaci těchto šikovných „hubnoucích“ bylinek se váš metabolismus zrychlí a tělo přestane ukládat tuky do zásob. Samozřejmě je také vhodné zařadit nějaký ten pravidelný pohyb, nepřejídat se, mít dostatek tekutin a pak už se můžete těšit na brzký úbytek vašich přebytečných kilogramů.