Trochu jiné divadlo

Patříte mezi milovníky kultury a zatoužili jste opět vyrazit do divadla? A co kdyby to tentokrát bylo tak trochu jiné divadlo. Divadlo, které Vám předvede , představení, jaké si ani nedovedete představit. Teď si asi říkáte, že Vaše fantazie je dostatečně bohatá na to, abyste si ledacos představili. Jak komedii, tak tragedii, vážné i nevážné kousky pro pamětníky i v moderním provedení.
opona před diváky
Prozradím Vám tajemství, takovéto představení jste opravdu ještě neviděli. Nejpravděpodobněji by Vás ani nenapadlo, že to je možné. Představte si, že jdete do divadla na divadelní hru a jedna a ta samá divadelní hra probíhá a končí pokaždé jinak. Že je to nemožné? Není.
Na scénu začali vstupovat divadelní představení pro děti i dospělé, kde přímo diváci rozhodují, co hlavní hrdina udělá, jak bude řešit určitý problém, zda vůbec ho bude řešit. Přijde Vám to naprosto bláznivé? Ne to je opravdu možná realita dnešních moderních divadelních představení, kdy sami diváci svými hlasy rozhodují o průběhu a konci příběhu, který se na prknech, která znamenají svět, odehrává. Divák je zapojen do představení jako jeho spolutvůrce, má moc nad hlavní dějovou linií i konečným výsledkem. Rozhoduje, zda princ usekne hlavu drakovi a zachrání princeznu, nebo radši půjde princ do hospody a drak princeznu povečeří. A aby to bylo zajímavější, těsně před tím, než ji drak povečeří, se můžete rozhodnout, zda princezna šťastnou náhodou vyvázne, nebo bude hlavním chodem večeře. A takové představení, kdy vládcem scény je sám divák, jsou i pro dospělé, v trochu drsnějších verzích, i verzích komických.
sedadla v divadle
Nenechte si tento jedinečný kulturní zážitek utéci, to by Vás jistě velmi mrzelo. Jde opravdu o ojedinělou a originální variantu divadla pro dospělé i děti, pro milovníky románů i dramat.