Když si potřebujete půjčit

Je to v tom světě ale nešikovně zařízené! Jak jenom to v tom našem světě funguje nelogicky! Lidé se dělí na bohaté a chudé; na čemž by ještě nemuselo být nic tak špatného, kdyby to neobnášelo i to, co to obnáší.

1) Bohatí lidé mají spoustu peněz. Od nikoho si tak peníze půjčovat nemusí a také si je nepůjčují. Mají tu možnost, ale nemají důvod.
2) Chudí lidé nemají moc peněz, leckdy dokonce nemají žádné nebo mají ještě méně než žádné. Ti mají hluboko do kapsy a nejednou jsou nuceni si i půjčovat. Mají k tomu své důvody, ale – nejednou nemají tu možnost.
domek v bublině

Vždyť si tu nelogičnost jenom vezměte! Chudý člověk si přijde půjčit do banky, a co se stane?
Odmítnou ho. V jedné z našich bank, pak ve druhé, ve třetí a nakonec dost pravděpodobně i ve všech ostatních. Důvod, proč mu tam nepůjčí? Je tak jaksi logicky nelogický. Chudému člověku nejednou nepůjčí prostě proto, že nemá dostatečné příjmy, popřípadě má nějaký ten záznam v registrech dlužníků. Což je důvod, proč si chce a potřebuje půjčit, ale zároveň i důvod, proč mu nepůjčí.
Banky se jednoduše bojí, že už by své peníze z chudáka zpátky nevymámily. A je jim jedno, že kdyby byl chudý člověk bohatý, nebyl by chudý a nemusel se k nim trmácet.
peníze na hypotéku
Ale co má dělat člověk, který si navzdory této realitě potřebuje půjčit, i když je chudý? To si má snad nějaké příjmy vyčarovat, aby je měl vyšší?
Ale kdepak, nemusí. Pořád je tu totiž ještě . Půjčka, v jejíž podobě si může přijít k penězům i člověk, který je potřebuje, protože je nemá.
O hypotéku bez dokládání příjmů si může zažádat každý, i ten, kdo má malé či nedoložitelné příjmy nebo záznamy v registrech dlužníků a exekuce. A nejen že si může zažádat, ale může ji i dostat. Třeba u nějaké té nebankovní společnosti.
Tím jediným, co v takovémto případě žadatel musí, je vlastnit nějakou nemovitost, kterou by se za takovou půjčku zaručil, a pak už hravě získá peníze, které může splácet až třicet let, ovšem může je splatit i předčasně, a to mnohdy i za výhodný úrok.
Zažádat si o takovou půjčku lze i online a do čtyřiadvaceti hodin bývá rozhodnuto. Aniž by člověk musel dokládat byť i jenom to, na co onen úvěr potřebuje, dostane ho. I na hmotné statky, i dejme tomu na dluhy, exekuce či nevýhodné půjčky.
Je super, že takové nebankovní instituce fungují. Protože kam by se jinak vrtli ti, kdo si potřebují půjčit peníze na just ve chvíli, kdy žádné nemají nebo jich mají příliš málo, že? A nikoliv naopak.