Co vám nabízí vestavěná skříň

Vše na jednom místě – zvláště v malých bytech se šetří místem a v tomto duchu také vyvstávají různá kompromisní řešení, jako umístit něco do úložného prostoru pod postel, něco dát https://www.youtube.com/watch%3Fv%3Dw46F3zy9n2E do dětského pokoje za psací stůl, něco do sklepa, něco do skříněk v obýváku a výsledkem je dokonalý chaos. Abyste si na to vše vytvořili podrobný plánek a před tím, než půjdete hledat sezonní boty nebo badmintonové pálky, které využíváte jen v létě, budete do plánku nahlížet a nedej Bože, kdybyste něco někam uložili jinak, než je v plánku uvedeno. Tohle vše může jít stranou, když dáte přednost jedné vestavěné skříni v předsíni od stropu až na podlahu. Žádné plánky, žádné kompromisy, perfektní přehled.

nábytek v bytě

Jednoduché a bezúdržbové zavírání dveří – tato vlastnost je pro vestavěné skříně typická, do posuvných dveří stačí lehce zatlačit jedním prstem a máte ihned před sebou obrovský rozsah uložených věcí. Otevřít dveře skříně hravě zvládne i malé dítě. Posuvné dveře jsou zároveň bezúdržbové, neviklají se z pantů a nepotřebují občas seřídit, jako dveře křídlové.

Designová koncepce – pravděpodobně vás bude velmi zajímat vzhled posuvných dveří, jak dobře zapadnou k vašemu ostatnímu vybavení v místnosti. Velkou výhodou je, že se dekor lamina dveří vyrábí v desítkách, možná stovkách různých návrhů, a že máte mnohem větší výběr, než v prodejnách klasického nábytku. Co vám však můžeme doporučit, je sázet raději na světlejší odstíny, abyste měli v bytě více světla a cítili jste se tu útulně a zároveň nestísněně.

moderní ložnice s vestavěnou skříní

Využijte různých výklenků – vestavby na míru je možné umístit i do míst, která byste jinak smysluplně nevyužili, tedy například pod schodiště, do křivých rohů, k půdním vestavbám se šikmými stěnami atp. Zároveň se tím celý prostor uzavře a lépe to vypadá, případně lze posuvné dveře vybavit zrcadly a tím ještě místnost opticky zvětšit a prosvětlit.