Jaká tajemství ukrývá mužský element

Slovní vyznání lásky – o ženách je známo, že jsou citlivější, že vyžadují více něhy, laskavé péče, pozornosti, mazlení a dalších jemných projevů náklonnosti. Zajímavé je, že vyslovení těch magických slůvek „mám tě rád“ nebo „miluji tě“, muži ze sebe vypraví obvykle pokaždé dříve, než jejich protějšky. Tento paradox však není paradoxem, jen dokazuje, že právě ona vyšší míra citlivosti žen zároveň důkladněji partnera prověřuje, zda je skutečně ten pravý, co bude schopen zachovat dlouhodobý vztah a postarat se o rodinné zázemí a o děti. Za mužským výrazem „miluji tě“, totiž častokrát bývá jen povrchní vyznání zaměřené především na fyzickou krásu.
turisté na zdi
Velké poprsí – je všeobecně známo, že tzv. „horňáci“, co upřednostňují pohled na výrazně vyvinutý dámský dekolt, bývají zasaženi jakousi frustrací a spatřují v nich určitou jistotu materiálního zabezpečení. Některé statistiky prokázaly, že většina finančně nezabezpečených mužů preferuje velmi velká ňadra, zřejmě jako symbol mateřství, náhradní matky, která se postará o své dítě a tedy i o partnera.
Chůze –  mužská chůze je rychlejší než ženská, je to dáno nejen fyziognomií, ale především větší důrazností prosadit se ve světě a obstát v „konkurenci ostatních dravců“. Ovšem, jakmile jdou dva partneři vedle sebe, muž se většinou pokaždé přizpůsobí pomalejší chůzi, aniž by to po něm někdo vyžadoval. Zpravidla si uvědomí, že mu tento způsob chůze vyhovuje a málokdy zrychlí, aby udával tempo. Soužití s (kvalitní) partnerkou mu dodává pocit bezpečí a mění jeho zvyklosti, zároveň bývá klidnější a spokojenější.
ruce vzhůru
Testosteron a imunita – mužský hormon má samozřejmě vliv na potenci a sexuální vyjádření přirozené touhy, ovšem neblaze se podepisuje na imunitním systému. Ten bývá méně odolný a nedokáže čelit chorobám v takové míře, jako u žen. Je také jedním z důvodů, proč se muži dožívají nižšího věku.