Krásné akredence a příborníky.

Chtěli byste někdy najít poklad? Máte představivost a také se vám stává, že při procházce hradním nádvořím si říkáte: „Tak teď tady zakopnu, odvalí se balvan a pod ním bude poklad. Spousta zlaťáků v truhle.“ A ono nic, není ani o co zakopnout, natož abyste odkryli poklad. Muži asi touží po nalezení pokladu více než ženy. Jsou to oni, kdo ve filmech pátrají po pokladu. Dokonce i v reálu. Někteří se snaží objevit opravdu veliký poklad a stále se snaží přijít na kloub legendami opředeného pokladu ve Štěchovicích, jiní se spokojí s poklady menšími, opatří si minolovky a běhají s nimi po lesích a lukách.

kredenc

Pokud se jim skutečně poštěstí a poklad naleznou, tak ho musí odevzdat a mnoho jim toho z nálezu nezbude. Pokud by se rozhodli nález zamlčet, tak jim stejně k ničemu nebude, je prakticky neprodejný. A když už si tady tak sníme o pokladech, představte si, že my jeden máme. Co jeden, je to celý svět pokladů a určitě bude tentokrát zajímat i ženy, které jinak na poklady nevěří, protože tady jsou poklady, které jsou nejen nádherné, ale i praktické, což se o hrsti ošklivých a zablácených mincí rozhodně říci nedá. Takže vstupte do světa pokladů a vybírejte, který ten kousek, nebo kousky budou vaše. Věřím, že všechny kredence a příborníky Svetpokladu vás okouzlí a nebudete vědět, který si vybrat.

kredenc

Každý kus je vyroben ručně a klasickými postupy mistrů truhlářů z toho nejkvalitnějšího materiálu, smrkového dřeva a ručně malován štětcem s dodáním patiny a laku. Všechny jsou stabilní a mají velikou nosnost, takže se nemusíte bát, že byste je případně přetížili vaším nádobím. Kredence s příborníky jsou v mnoha provedeních a navíc nenajdete dva stejné kusy jednoho provedení, protože jde opravdu o ruční výrobu i malbu, žádné tisky. Vyberete si přesně poklad, který lahodí vašemu oku svojí zdobností a bude vyhovovat vaším požadavkům, co se rozměrů týče.