Maloja

Značka Maloja pro vás připravila zajímavé bundy a vesty, cyklodresy či cyklokalhoty. Dále oblečení pro zimní sporty, horskou turistiku, doplňky, ponožky, zateplené sukně i kalhoty. Značka Maloja c-store.cz je kombinace tradice a současné moderní doby. Maloja je vesnička v malebných švýcarských Alpách. Skupinu horolezců učarovala natolik, že si její jméno vypůjčili pro svou značku sportovního oblečení. Vesnička je symbolem klidu, krásné přírody a nachází se daleko od masové turistiky. Stejnou filozofii upřednostňují také tvůrci oděvní značky Maloja. Oblečení je originální, zábavné, v zajímavých barvách, nepotkáte v něm velké množství lidí a budete v něm vždy vybočovat z davu.

horská turistika.jpg

Značka Maloja je na trhu od roku 2004 a vyrábí především designové a originální cyklistické oblečení. V posledních letech se ale sortiment nabídky velmi rozšířil a v nabídce najdete oblečení pro různé typy sportů, se kterým budete určitě velmi spokojeni. Maloja je mladá, originální a svěží značka, která si jde svéhlavě svou vlastní cestou a daří se jí to. Značka si získává stále více zákazníků.

Maloja přináší sportovní oblečení pro zimní i letní horské sportovce a také horské a silniční cyklisty. Vhodné a zajímavé kousky u nás najdou jak muži, tak i ženy. Díky jedinečnému designu této značky vystoupíte z davu a budete nepřehlédnutelní. Prostě budete jiný nebo jiná. Užijte si výšlap nebo jízdu na svahu v neobvyklých kouscích značky Maloja a zaujměte své okolí.

zimní sporty.jpg

Funkčnost oblečení Maloja je garantována firmou. Nemusíte se obávat, že si oblečení propotíte nebo že budete mrznout. Vlhkost bude odvedena od vašeho těla a oblečení zůstane příjemně suché a teplé. I v nepřívětivých přírodních podmínkách bude zachováno veškeré vaše pohodlí a nebudete zažívat jakýkoliv diskomfort, který by s oblečením jakýmkoliv způsobem souvisel. Jako bonus je díky svému designu oblečení Maloja maximálně nápadité a trendy.