Neuvěřitelné kousky na trampolíně. Co dokážou děti.

Pokud pro děti trampolínu, pak jen s ochrannou sítí trampolína pro děti Goodjump, která vaše děti ohlídá jako by s nimi byla pečovatelka. Děti totiž zůstanou a dovádějí stále na té jejich gumové radosti a nemohou neočekávaně z ní vypadnout a způsobit si tak zranění. Ochranná síť je navíc i pružná, takže neublíží.

ochranná síť

Dětské trampolíny s ochrannou sítí z uměle tkaného a voděodolného materiálu dokážou skvěle zabavit dětskou část populace. Jen si uvědomte, když zajdete s dětmi na pouťové atrakce nebo se ve vašem městě konají zábavné venkovní akce a je tam skákací hrad anebo právě trampolíny k volnému použití, nemůžete děti udržet na uzdě, hned se vám vyvléknou z ruky a už si běží zaskákat! Protože skákání je prostě radost a dětem to působí obzvlášť velkou radost, jelikož si tím „vyrábějí“ nevědomky endorfiny, které z nich přitom tryskají proudem …Endorfiny jsou hormony dobré nálady, které probudíte právě pohybem. Ženy to moc dobře znají, když se jim kvečeru nechce opouštět vyhřátý domov, sbalit si karimatku a odebrat se do vychladlé tělocvičny jít na například aerobik. Ale po cvičení už na všechno zapomenou, protože jsou tak nabité, že by vydržely cvičit další hodiny. To právě způsobují endorfiny.

dítě na trampolíně

Dopřejte proto vašim roztomilým ratolestem dostatek pohybu, poskoků, her, ale i společných prožitků. Vždyť na trampolíně nemusí dovádět jen děti, ale i vy, jejich rodiče!

A věřte, že vás to nakonec také chytne, protože skákání je vážně radost a vyvolává úsměv na rtech i v duši. Je hodně dobré, když i vy přijdete utahaní po práci, máte pocit, že jste úplně vyhaslí a už neuděláte ani krok. Zkuste se ještě z posledních sil vydrápat na vaši domácí trampolínu a uvidíte, jak s vámi skákání a výskání vašich dětí „zatočí“! Po pár skocích se budete hned cítit lépe, nabitě a získáte rázem novou životní energii na rozdávání.