Ochrana pro vaše vozidlo


Pokud chcete schovat svůj vůz do bezpečí, nemusíte kvůli tomu nutně kupovat garáž. Bohatě vám stačí docela jednoduché a hlavně levné zastřešení.

Ochrana pro vaše vozidlo

Asi každý majitel auta má vždy po zaparkování trochu obavy, že při návratu najde svého motorového miláčka poškozeného. Nemusí se rovnou jednat o práci vandalů, může se přehnat pouze slabší krupobití. I to však může udělat na vozidle nenapravitelné škody. V případě, že parkujete někde venku, nemáte většinou na vybranou a musíte vůz nechat tam, kde je místo. Máte-li však vlastní rodinný domek se zahradou, na které parkujete, měli byste ji co nejdříve obdařit bezpečným úkrytem pro vaše auto.

Auto patří pod střechu

Jako první volbou se nabízí samozřejmě garáž. To je bezpečná tvrz pro každé vozidlo. Nejenže ho ochrání před hromy blesky, ale zároveň bude zabezpečeno před případnými zloději. Nový garáž je však drahá a její stavba také není nejrychlejší. Navíc je potřeba kvůli tomu chodit po úřadech, což je další nepříjemnost, které se většina lidí ráda vyhne. Z toho důvodu je někdy lepší místo garáže zvolit podobnou ochrannou bariéru, přístřešek na auto.

Chrání dostatečně

Někdo si může říct, že obyčejný přístřešek není zrovna ta nejlepší ochrana pod sluncem. To je sice pravda, i když ne úplně. Samozřejmě, že konstrukce slouží hlavně proti povětrnostním vlivům. Největšími škůdci každé karoserie jsou ale kroupy, sníh a samozřejmě i kyselý déšť, který je hlavně v některých oblastech naší republiky poměrně častým jevem. Proti zlodějům samozřejmě ochranu neposkytuje, ale v případě, že je váš pozemek lemován plotem, byste se takovéto nepříjemnosti obávat neměli. Stačí zamykat vrata a mělo by to být v pořádku.

Chraňte svůj vůz

Výhoda přístřešku oproti garáži je nejen v ceně, ale zároveň i v náročnosti stavby. I když o stavbě se zde asi ani nedá říkat. Přístřešky se totiž dnes prakticky jen montují. Patříte-li mezi domácí kutily, můžete si konstrukci smontovat sami. Většinou se jedná o jakési stavebnice pro dospělé, takže by to pro vás neměl být žádný problém. V případě nejistoty můžete požádat o pomoc některého z kamarádů.