Pracujte na svém webu

Obsahová stránka
Dobrý web skutečně potřebuje kvalitní obsah, přes co nejede vlak. To si můžeme potvrdit i tak, že se podíváme na weby s nejvyšší návštěvnosti, čímž se nám tohle tvrzení skutečně potvrdí. Proto je rozhodně na místě tvořit atraktivní články, které budou mít dobrý dosah a lidi bavit. Neměli bychom to přehánět s délkou, protože lidi nebaví číst zbytečně dlouhé texty, takže délka by měla být okolo 1 600 znaků. Text je dobré si vždy přečíst, protože chyby kvalitu mnohdy o dost snižují. Kromě textu bychom se také měli zaměřit na vzhled, který můžeme podpořit tak, že do článků zakomponujeme video a obrázky. Tento obsah by měl být zkomprimovaný, aby nezabíral příliš mnoho místa. To by načítání stránek opravdu velmi zpomalilo, čemuž se musíme vyhnout. Dbát bychom měli na aktuální informace, takže když nám skončí nějaká akce, tak bychom ji měli z webu měli smazat, aby ji klienti nechtěli využít a pak by se dozvěděli, že už bohužel neplatí.

webová stránka

Moderní grafika
Hned po otevření webové stránky na nás vyskočí určitá grafika, na které opravdu záleží, protože první dojem hraje obrovskou roli. Jestliže by si Vaše stánky zasloužili nový kabát, tak stačí využít služeb Grafického studia Karlovy Vary, jenž se zaměřuje na rozsáhle práce, co se týče všemožné grafiky. Ta má pro prezentaci firmy opravdu velký vliv, takže ji nesmíme podceňovat, ale naopak ji udržovat aktuální. Tato práce si vyžaduje skutečně profesionála, který tomuto oboru rozumí, protože to není skutečně nic jednoduchého.

web design

Vše je originální, což je důležité, protože přeci nechcete třeba kopírovat konkurenci, nebo mít logo podobné již nějaké existující společnosti. Firma má pobočky po celé České republice, takže se nemusíte obávat, že na osobní setkání byste museli jet někam daleko. Celý tým je dobře sehraný, což má rozhodně na výsledek pozitivní vliv. Přímo na webu si můžete prohlédnout ukázku hotových projektů.