Mašinka Tomáš hračky

Dětmi velmi oblíbený a známí seriál o Mašince Tomášovi a jeho kamarádech se vysílá už desítky let. Získal si oblibu u mnoha dětí po celém světě včetně České republiky. Děti napříč věkovou kategorií sledují oblíbené postavy, které prožívají svá dobrodružství na ostrově Sodor. Nové díly se přesouvají do celého světa a mašinky tak poznávají nové mašinky, se kterými navazují přátelství. Děj je koncipován tak, aby přinesl ponaučení i dětem.

A jak je známo, tak pokud mají děti oblíbené hrdiny, rádi si s nimi pak hrají i naživo, nosí je na oblečení či s nimi plní různé úkoly. Máte tak možnost pro své děti pořídit různé věci, na kterých bude jejich hlavní hrdina Mašinka Tomáš.

napodobeniny mašinek

Co konkrétně dětem pořídit?

Velmi oblíbené je oblečení. Mašinku Tomáše tak můžou děti mít na čepici, tričku, bundě, rukavicích, trenýrkách, kalhotách, ponožkách i botách. Ale i deštníky, batohy či peněženky.

Dobré jsou i různé vzdělávací časopisy a sešity, kdy děti plní úkoly společně se seriálovými kamarády. Lze sehnat knihu s příběhy, omalovánky, puzzle, leporela a další úkoly, kde se děti seznámí s čísly, tvary a barvami.

mašinka tomáš hračka

Také se vyrábí povlečení, deky a polštáře s Mašinkou Tomášem. Co ale děti velmi zaujme, jsou hračky s Mašinkou Tomášem. Díky tomu si s hlavními hrdiny mohou hrát, zažívat s nimi různá dobrodružství a odehrát si příběh, který viděli po svém. Je možné koupit napodobeniny hrdinů, koleje a mega bloks Mašinka Tomáš, což je stavebnice. Děti si tak mohou různě sestavovat Mašinky, hrát si s nimi a u toho zapojí logické myšlení, fantazii a kreativitu. Při sestavování procvičí i jemnou motoriku. Hry pro děti tak mohou být nejen zábavné, ale i vzdělávací a podporující rozvoj dětí. Většina hraček s Mašinou Tomášem se hodí pro malé i velké děti. A spousty zábavy si s nimi užijí i rodiče, které se do hry mohou zapojit a trávit tak s dětmi společný čas.