Co si obléct první školní den?

Mladé dívky, které se více než rády parádí, mnohdy řeší, co si oblečou první školní den. Mnohdy si to, co si vezmou, nachystají klidně i týden dopředu, aby měly jistotu, že nic nebude daný den chybět. Je pochopitelné, že od určitého věku na sebe začnou dívky dbát a chtějí, aby vypadaly co nejlépe to jen bude možné. Jsou dokonce schopny změnit i svůj styl oblékání, aby zaujaly.

Nic by se určitě nemělo přehánět, protože je mnoho lidí, kteří člověka soudí podle toho, co nosí a tak není dobré vsázet na příliš drahé značky oblečení, aby se vám náhodou nestalo, že by vás někdo začal považovat za bohatou a namyšlenou holčičku, když je to ve výsledku úplně jinak.

šťastný klučina

Je mnoho dívek, které si něco takového neuvědomují a ve výsledku na to mohou doplatit. Snažte se, aby se vám nestalo to samé, protože je možné, že místo toho, abyste měla kamarádky, nebudete mít nic. Myslete tedy na to, že je lepší vsadit na méně, než na více. Pokud má taková dívka například starší sestru, určitě by udělala jen dobře, pokud by se s ní o něčem takovém pobavila. Určitě by ji starší sestra velmi ráda pomohla a také poradila. Něco takového se opravdu může hodit, protože taková starší sestra bude mít určitě mnohem více zkušeností a bude tak vědět, co by bylo vhodné a co raději ne. Někdy dokonce ani nemá smysl, aby člověk změnil svůj styl a to jen kvůli tomu, aby někoho zaujal a aby si našel kamarády. Je více než důležité, aby byl daný člověk hlavně sám sebou, protože o tom to je.

sedící kluk

Pokud se člověk přetváří, může si sice najít kamarády, ale ve výsledku o ně může přijít, jakmile kamarádi zjistí, že je daný člověk úplně jiný, než se tvářil a to o jistě nestojíte. Dnes to může být v navazování vztahů složité, ale rozhodně se to nějak dá. Je ale potřeba chtít, protože právě díky tomu můžete získat a to zejména to, po čem toužíte.

Věčný elegán Giorgio Armani

Italský módní návrhář a podnikatel Giorgio Armani, se narodil v roce 1934. V současné době patří k nejznámějším světovým módním návrhářům, navíc se dokázal postupně prosadit téměř ve všech oblastech módy. Nejvíce však jeho tvorba vyniká v oblasti pánských oděvů. Ty také začínal tvořit jako první v roce 1964 v salonu Nina Cerrutiho, o dva roky později se také poprvé setkal s architektem Sergiem Galeottim, se kterým se velmi brzy stali blízkými přáteli a spolupracovníky. S jeho podporou a pomocí si v roce 1970 mohl založit vlastní návrhářské studio.
armani obchod
Podnik byl velmi úspěšný a už po čtyřech letech zakládá společnost Giorgio Armani S.p.A. a prezentuje svoji první kolekci jedinečných pánských sak, které o rok později přepracoval i do ženského provedení. Tato saka se velmi brzy stávají nepostradatelnou součástí každého šatníku všech světových celebrit. Tato saka byla dokonce tak proslulá, že po jednom z nich sáhli i v Hollywoodu pro herce Richarda Geera, který ho měl na sobě ve filmu Americký gigolo. Posléze v roce 1983 Armani otevírá pobočku firmy i v Kalifornii. Když v roce 1985 umírá na AIDS jeho přítel Sergio Galeotti, bere si jako svoji pravou ruku do firmy svoji sestru Rossanu.
Giorgio Armani je dnes považován za jednoho z nejúspěšnějších módních návrhářů všech dob a jeho majetek je vyčíslen v řádech více než pět miliard dolarů. K jeho prospěchu hovoří i to, že byl prvním světovým návrhářem, který odmítl velmi hubené modelky. Reagoval tak na případ brazilské modelky Any Caroliny Reston, která kvůli mentální anorexii předčasně zemřela.
parfém eau de toilette
Také byl návrhářem oděvů pro italské olympioniky na zahajovací ceremoniál Zimních olympijských her v Turíně v roce 2006. Sportovci si módu Armaniho celkově velmi oblíbili a pravidelně jeho modely nakupují hvězdy, jako jsou Kaká, Ronaldo, Andrej Ševčenko, Christian Vieri nebo Luís Figo. A v roce 2003 si u něj dokonce nechala ušít obleky i celá anglická reprezentace.

Módní značky kabelek


Každá žena moc dobře ví, že ten nejoblíbenější kousek celého outfitu je kabelka. To je taky důvod, proč by ženy měly kabelky vybírat pečlivě. Moderní dáma chce prostě vypadat pořád skvěle a ještě navíc chce mít u sebe to nejdůležitější. Nejen peněženka, doklady nebo parfém jsou ty důležité věci.
hnědé doplňky.jpg
Typů kabelek existuje neskutečně mnoho. Není se tedy čemu divit, že má žena často problém se vůbec rozhodnout, kterou z nich by vlastně chtěla. Existují kabelky elegantní, sportovní, psaníčka a mnohé další. Rozhodně je možné si vybrat tu pravou podle přání či pocitu.
Mezi nejznámější módní značky kabelek bychom mohli zařadit například Louis Vuitton. Tato značka navíc patří k těm nejstarším v oboru kabelek. Značka vznikla v samotné Paříži a kabelky se časem staly naprostou klasikou. Mají nejen elegantní provedení, ale jsou také originální.
obsah kabelky.jpg
Možná už jste někdy slyšeli i něco o tom, že se značku snaží hodně lidí napodobit. Bohužel ale bez úspěchu, jelikož vuittonka je pouze jedna jediná.
Známá je také značka Guess, která má svůj původ v Americe. Můžete si na kabelkách této značky povšimnout toho, že je tak trochu ovlivněná kabelkami Chanel. Guess dává ženám možnost vybrat si dokonce z celé řady. Může se jednat o elegantní kabelky, kabelky určené pro volný čas apod.
stará kabelka.jpg
Již výše jsme zmiňovali značku Chanel. Chanel vytváří velmi elegantní modely, které jsou typické dvěma propletenými C a jsou velmi vhodným doplňkem a to nejen do práce ale i na večírek.
Velmi známý je také výrobce kabelek Michael Kors. V poslední době se stává dokonce tou nejoblíbenější značkou na americkém trhu vůbec. Michael Kors se už v mládí věnoval módě a časem si dokonce otevřel svůj vlastní módní dům. Začínal spíše se sportovním oblečením, ale později to dotáhl až na dámské oblečení a doplňky. Cílem této značky je zdůraznit osobnost nositelky. Kabelky, které jsou touto značkou vytvořeny, mají originální tvary a barevné provedení. Jsou propracovány do posledního detailu a jde to na nich opravdu vidět.
A co vy, milé dámy? Také jste majitelkou nějaké kabelky těchto značek?