Módní značky kabelek


Každá žena moc dobře ví, že ten nejoblíbenější kousek celého outfitu je kabelka. To je taky důvod, proč by ženy měly kabelky vybírat pečlivě. Moderní dáma chce prostě vypadat pořád skvěle a ještě navíc chce mít u sebe to nejdůležitější. Nejen peněženka, doklady nebo parfém jsou ty důležité věci.
hnědé doplňky.jpg
Typů kabelek existuje neskutečně mnoho. Není se tedy čemu divit, že má žena často problém se vůbec rozhodnout, kterou z nich by vlastně chtěla. Existují kabelky elegantní, sportovní, psaníčka a mnohé další. Rozhodně je možné si vybrat tu pravou podle přání či pocitu.
Mezi nejznámější módní značky kabelek bychom mohli zařadit například Louis Vuitton. Tato značka navíc patří k těm nejstarším v oboru kabelek. Značka vznikla v samotné Paříži a kabelky se časem staly naprostou klasikou. Mají nejen elegantní provedení, ale jsou také originální.
obsah kabelky.jpg
Možná už jste někdy slyšeli i něco o tom, že se značku snaží hodně lidí napodobit. Bohužel ale bez úspěchu, jelikož vuittonka je pouze jedna jediná.
Známá je také značka Guess, která má svůj původ v Americe. Můžete si na kabelkách této značky povšimnout toho, že je tak trochu ovlivněná kabelkami Chanel. Guess dává ženám možnost vybrat si dokonce z celé řady. Může se jednat o elegantní kabelky, kabelky určené pro volný čas apod.
stará kabelka.jpg
Již výše jsme zmiňovali značku Chanel. Chanel vytváří velmi elegantní modely, které jsou typické dvěma propletenými C a jsou velmi vhodným doplňkem a to nejen do práce ale i na večírek.
Velmi známý je také výrobce kabelek Michael Kors. V poslední době se stává dokonce tou nejoblíbenější značkou na americkém trhu vůbec. Michael Kors se už v mládí věnoval módě a časem si dokonce otevřel svůj vlastní módní dům. Začínal spíše se sportovním oblečením, ale později to dotáhl až na dámské oblečení a doplňky. Cílem této značky je zdůraznit osobnost nositelky. Kabelky, které jsou touto značkou vytvořeny, mají originální tvary a barevné provedení. Jsou propracovány do posledního detailu a jde to na nich opravdu vidět.
A co vy, milé dámy? Také jste majitelkou nějaké kabelky těchto značek?