Pěkný bazén

Bazény do země jsou velmi praktické, protože když je bazén v zemi, tak nikde nepřekáží. A co si budeme povídat. Bazény do země vypadají i lépe, je to více estetické na pohled, protože vypadá to i více luxusně. Taky si pamatuji, jak my jsme měli nějaký bazén. Byl hodně malý a nafukovací, prostě úplná klasika devadesátých let. Jenže jak už to, tak bývá, tak stačí mít doma kočku a nafukovací bazén je velmi často na nic. Je hodně často vychlípí, a tak není divu, že se stal zázrak někdo vymyslel kvalitnější bazény. Už ani nevím jaké to byly, ale my jsme potom pár let potom měli jiný bazén. Sice taky byl nafukovací, ale měl zase jinou konstrukci, takže se jen tak lehce nevyvalil a kočka u něj neměla šanci. A tak nám bazén vydržel celou jednu sezonu. Hm, docela zázrak, na to, že ten bazén stál tři tisíce. Na tu dobu to bylo ale hodně peněz. A vy si pamatujete na svůj první a druhý bazén?

Ráda se koupu v bazénu i v řece.

Bazény do země jste v té době znali? Víte, bazény do země jsou populární až tedy v poslední době, protože již jsou i cenově dostupné. A mě se na tom taky líbí, že nezabírají na zahradě moc místa. navíc to vypadá i lépe. A taky bych vám chtěla popsat jeden můj případ, kdy jsem dostala k narozeninám od rodičů bazén do země. Moc jsem si ho přála, ale pamatuji si, jak mi rodiče říkali, že je moc drahý a že si ho nemohou dovolit.

Bazén byl můj sen.

Prý mám tak dva roky počkat a budu mít vysněný bazén do země. No, co jsem mohla dělat? Musela jsme čekat. A pak to přišlo. Den mých narozenin. Byl to skoro obyčejný den, jen to byl tedy den, kdy jsem měla mít absolutní štěstí. Ani nevíte, jak jsme si bazén do země přála. A abyste ještě něco věděli, tak ten den jsem se vrátila z tábora, kde jsem byla deset dní. A jaké bylo moje překvapení, když jsem na zahradě uviděla velký bazén, který byl v zemi. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Dostala jsem k narozeninám bazén do země. Byla jsme v sedmém nebi a taky jsem byla vděčná náhodě, že jsem se narodila v létě. Nevím, jestli bych ten bazén do země dostala i v zimě.