Zařizujeme byt

V životě studenta je to asi nejkrásnější období. Když konečně vyletí z rodného hnízda a třeba si s pár přáteli pořídí či pronajme nějaký byt, který si mohou zařídit ve svém stylu a patřičně ho vylepšit. Samozřejmě tato varianta ubytování na vysoké škole je poměrně dost drahá a to obzvlášť v našem hlavním městě, tedy v Praze. Pokud si tuto možnost nemůžete dovolit, tak máte na výběr plno dalších možností.
hnědý gauč
Například kolej anebo dojíždění. To vše samozřejmě záleží na Vašich finančních možnostech a také na vzdálenosti Vašeho bydliště od školy. Vzhledem k tomu, že studenti nyní platí jen sedmdesát pět procent z plného jízdného se tato možnost může opravdu vyplatit. O tom ale tento článek není. My se půjdeme zasnít do krásného nového bytu, který jen čeká až ho zaplníte nábytkem. Neváhejte tedy a přineste si domu nějaké katalogy z obchodních domů. Velmi hezkou inspiraci Vám může poskytnou katalog od švédské značky nábytku Ikea. Téměř většina rodin sem jezdí za nákupem nábytku, neboť je velmi levný a stylový. Poměr kvality a ceny je také v pořádku. Pamatujte na to, že dominantou Vašeho nového bydliště bude obývák a s tím je spojen nákup kvalitního gauče, protože zde budete trávit asi nejvíce času se svými přáteli během sledování televize nebo povídání u sklenky vína.
stoleček před gaučem
Je to část nábytku, u které se úplně nevyplácí šetřit a je důležité si vybrat nějaký opravdu kvalitní kus. Velmi praktické jsou i pohovky, které se dají rozložit na plnohodnotné lůžko a Vy tak máte v záloze další postel, když se náhodou někdo z Vašich známých rozhodne u Vás přenocovat. Kromě hlavních kusů nábytku je také velmi důležitá dekorace a správná volba barvy k vymalování pokoje. Všechno si pečlivě rozplánujte dřív, než se pustíte do samotného díla. Můžete zvolit více barev najednou a vytvořit tak zajímavou expozici pro oči. Nebojte se být trochu extravagantní. Mladí jste jen jednou, tak z toho dostaňte vše, co se dá.